Dělník / Operátor výroby - Dnešice

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Dnešice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
08.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do renomované společnosti zabývající se výrobou zdravotnického materiálu hledáme kandidáty/ky na pozici Operátor/ka výroby.

Jedná se o obsluhu automatické montážní linky a tamponového potiskovacího stroje ve výrobě dávkovacích per pro lékařský průmysl. Práce není nijak fyzicky náročná a je ve velmi čistém a příjemném prostředí ve třísměnném režimu a nepřetržitém režimu.

Požadujeme:

- pracovitost, samostatnost, zodpovědnost
- práce vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

- nadstandardní mzdové ohodnocení
- pololetní odměny
- vánoční odměny ve výši jednoho měsíčního platu
- příspěvek na dopravu
- stravenky
- stabilní práci na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Nadnárodní společnost zabývající se výrobou zdravotnických prostředků.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní agentura působící v ČR a okolních státech. Více na www.etimoshuman.cz
ID: 3507019  Dátum zverejnenia: 3.10.2018