Dělník - Operátor / ka výroby

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Benešov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho zákazníka automobilovou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici: operátor(ka) výroby/ montážní pracovník.

Nabízíme:

- fyzicky nenáročné, v moderním a nehlučném prostředí
- vhodné i pro osoby bez praxe !!
- 3směnný, 2směnný nebo 1směnný provoz (po- pát - 37,5 hodin / týden).
- výkonnostní prémie
- 25 dnů dovolené
- benefity na sport a kulturu
- dotované závodní stravování
- zajištěny zdarma svozy z Vlašimi, Votic a Týnce nad Sázavou,

Náplň práce:

- montáž drobné autoelektroniky

Požadujeme:

- dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
- manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)

NÁSTUP: ihned nebo dohodou

HRUBÁ MZDA: od 17 000kč do 23 000kč

Místo výkonu práce: Benešov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost zabývající se výrobou spínačů a elektronických modulů do automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní agentura působící v ČR a okolních státech. Více na www.etimoshuman.cz
ID: 3507051  Dátum zverejnenia: 3.10.2018