Svářeč 35-50 000 Kč/měs + ubytování a svozy zdarma,Dobříš

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Dobříš, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného zákazníka ve strojírenském odvětví hledáme zaměstnance na pozici:

Svářeč - nabízíme plně hrazené ubytování a svozovou autobusovou dopravu zdarma !!!

(Příbram- Obořiště- Dobříš, Stará Hut´- Mníšek pod Brdy- Dobříš)

Nabízíme:

- práce ve 3 směnném provozu po - pá (ranní 6-14, odpolední 14 -22, noční 22-6)
- práce v hale v čistém prostředí
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- stravenky 50 Kč
- 25 dnů dovolené
- zdarma zajištěné ubytování

Náplň práce:
- svařování malých bagrů a nakladačů
- na začátku se provede testovací svár

Požadujeme:
- CO mezinárodní průkaz nebo český !!
- manuálně zručné lidi, které baví a zajímá práce ve výrobě
- zdravotně způsobilé členy výrobního týmu
- dochvilné a spolehlivé pracovníky

Mzdové podmínky:
Mzda po plném zapracování 35.000 – 50.000 Kč/měsíc !!!

Místo výkonu práce: Dobříš

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost zabývající se výrobou nakladačů a bagrů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní agentura působící v ČR a okolních státech. Více na www.etimoshuman.cz
ID: 3507080  Dátum zverejnenia: 3.10.2018