Skladník - Svozy zdarma - Mzda 25.500 - Benešov

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Benešov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 25 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníka na pozici: SKLADNÍK
Lokalita: Benešov
Zajištění svozové dopravy z: Vlašim, Votice, Týnec nad Sázavou

Náplň práce :

Provádí včasné a přesné dodávání hotových výrobků z výrobních linek na expedici
Provádí správný příjem, evidenci a skladování finálních výrobků
Dodává obaly na výrobní linky
Provádí proces přeskladnění materiálu a dílů
3sm provoz

Požadavky :

Manuální zručnost, přesnost
Základní znalost práce s PC
Oprávnění k obsluze vysokozdvižných vozíků - výhodou
Spolehlivost

Nabízíme:

Měsíčné mzda až 25.500 bez přesčasů
Příplatek za případné přesčasy dle zákoníku práce
Nadstandardní příplatky v případě práce o víkendu nad rámec zákoníku práce
Výkonostní prémie a bonusy
Dotované závodní stravování
25 dnů dovolené
Benefity na sport a kulturu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobce plastových a kovových spínačů a elektronických modulů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní agentura působící v ČR a okolních státech. Více na www.etimoshuman.cz
ID: 3987408  Dátum zverejnenia: 15.10.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc