Java Developer - Jihlava

Etnetera a.s.

Místo práce
Jihlava, Česko
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nově založené pobočky v Jihlavě hledáme nové kolegy. Uvítáme zkušené a ostřílené vývojáře a stejně tak i nováčky, kteří se chtějí učit pod odborným vedením.

Budeš se s námi podílet na tvorbě webů a aplikací našich klientů. Naší parketou je tvorba klientských portálů, intranetů, personalizací, komunikačních platforem či B2B řešení.

Co bys u nás dělal/a a s čím by ses potkal/a?

Menší projekty. Nestresuj se prací na “velkých mezinárodních klientech”. Osahej si technologie a získej sebevědomí na zadáních, které pro tebe budou “tak akorát”. Poznáš životní cyklus projektu i nekorporátní prostředí svobodné firmy.

Moderní technologie. Java 8, Scala, REST, MongoDB, SQL, Spring, Kotlin, Elastic, Groovy, Git atd., to jsou naše oblíbené ingredience. Přizpůsobujeme se aktuálním trendům a rádi si rozšiřujeme obzory. Můžeš přičichnout i k funkcnionálnímu programování. Záleží na tobě, jak hluboko se zapojíš.

Kompas ke své budoucnosti. Sám si vybereš, jakým směrem se vydáš. Chceš řešit integrace na API, nákupní košíky, prohledávání katalogů, data o klientkách nebo komunikaci s klientem? U nás je prostor to postupně zjišťovat.

Pokud jsou Ti následující termíny blízké, bude to pro Tebe rozhodně výhodou:
- Java/OOP,
- Spring,
- Základy XML, HTML a CSS,
- MVC, servlety, JSP apod.,
- Datové modely, relační databáze, SQL (min. MySQL).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pokud uspěješ ve výběrovém řízení, budeme si Tě hýčkat například:

- Možností podílet se na technologických řešeních projektů.
- Pohodou a silným zázemím. Budeš členem naší nově vznikající pobočky v Jihlavě, takže si budeš užívat benefity malé kanceláře, zároveň budeš mít k dispozici zázemí a oporu silné prosperující společnosti se sídlem v Praze.
- Svobodou. Budeme rádi, pokud s námi budeš v kanceláři, ale rozumíme tomu, že někdy budeš chtít pracovat i odjinud. Zároveň chápeme, že každému z nás vyhovuje jiná pracovní doba a zařízení, na kterém pracuje. Pojďme se pobavit o tvých preferencích, určitě se domluvíme.
- Možností služebních cest do Prahy. V Praze, kde je naše sídlo, probíhají různé akce, některé orientované technologicky, jiné více na zábavu. O to bychom tě samozřejmě nechtěli ochudit, většiny eventů by ses samozřejmě mohl zúčastnit a třeba ten den pracovat s námi.

Už se u nás vidíš? Tak pošli životopis, držíme Ti místo! Tvoje Etnetera :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý
XML - Základy
HTML - Základy
CSS - Základy
MySQL - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Etnetera a.s. je přední česká společnost, která vytváří weby velké rozsahem, nápadem a vlivem. Je součástí skupiny Etnetera Group.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3521799  Dátum zverejnenia: 22.10.2018