Senior Sales Manager

Etnetera a.s.

Místo práce
Jankovcova, Praha 7-Holešovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výběr nového parťáka do obchodního týmu je pro nás událost, kterou nepodstupujeme každý den. Vyhlížíme někoho, kdo ocení prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci, jedinečné svobodomyslné prostředí naší firmy i práci na významných projektech se zkušenými a kreativními kolegy. Hodíš se k nám, pokud máš bohaté zkušenosti s péčí o klienta, přehled o IT trhu a zájem o zahraniční trhy. Komunikace v angličtině pro tebe není problém.

V čem se bude tvoje práce v Etneteře lišit od běžného “accountství”?
- Budeš se orientovat v nejnovějších trendech a udávat směr našeho budoucího businessu

- S klienty máme dobré a dlouhodobé vztahy. Máš prostor každého z nich dobře poznat a rozvíjet spolupráci. Za pomoci kolegů provádíš klienty nástrahami digitálního světa.

- Vidíš kolem sebe trendy a chceš je aplikovat v praxi? Skvělý, pojď to ukázat nám i klientům.

- V mnoha firmách je práce accounta úzce vymezená. U nás máš v rozhodování velkou míru svobody a odpovědnosti. Pro klienty chceme být partnery a často zastáváme roli Business Consultanta.

- Budeš součástí sehraného týmu táhnoucího za jeden provaz již řadu let. To se odráží v mnoha věcech, společně si třeba rozdělujeme podíly na zisku. Neupínáme se k tvrdým ká-pé-íč-kům a nehodnotíme jen na jejich základě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě velkého pole působnosti Ti také nabízíme:
- Chceš u práce chvíli sedět a chvíli stát? Žádný problém, můžeš pracovat u polohovacího stolu. Kromě platu a odměn dostaneš stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání a další z balíčku benefitů.

- Naše holešovické kanceláře plné dřeva, které vyhrály jednu z kategorií Zasedačky roku. Náš HUB připomíná kavárnu. Chceš si vyčistit hlavu? Jdi přes oběd běhat do Stromovky nebo si zacvič v malé tělocvičně.

- Prostředí Etnetera Group. To je skupina 9 firem, mezi kterými najdeš i kreativní nebo výkonnostní agenturu. To znamená více jak 250 lidí, od kterých můžeš nasávat know-how a sbírat kontakty.

- Nežijeme jenom prací. Těš se na jedinečnou firemní kulturu plnou společných akcí a uvolněnou atmosféru.

- Třešničku na dortu v podobě odměny „100 za 10“, tedy příspěvek sto tisíc korun na dovolenou za deset let odpracovaných ve firmě.

Zaujali jsme tě? Pojď zjistit, jestli jsme na stejné vlně, a ozvi se nám. Těšíme se! Tvá Etnetera.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Etnetera a.s. je přední česká společnost, která vytváří weby velké rozsahem, nápadem a vlivem. Je součástí skupiny Etnetera Group.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3521823  Dátum zverejnenia: 22.10.2018