Skladový administrátor/ka (administrativní pracovník ve skladu, příjem až 24.000 Kč/čistého za měsíc, super benefity a pravidelné směny)

Euro Pool System CZ s.r.o.

Místo práce
Prologis Park Úžice, Úžice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?

Chcete mít stabilní zaměstnání, super příjem a pracovní benefity? Jste samostatný/á a práce na počítači vám nedělá problém? Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Skladový administrátor/ka do logistického skladu pro nepřetržitý provoz.
I v této době je pro nás zdraví na prvním místě a vytvořili jsme pro Vás zcela bezpečné pracoviště. Nemusíte se tedy bát, že byste při komunikaci s okolím přišli do přímého kontaktu. Budou Vás chránit skla spolu s mikrofony pro snadnou komunikaci s řidiči, roušky, dezinfekční gely, vitamíny a pravidelný úklid prostor jsou také samozřejmostí :)
Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat!

Co bude vaší náplní práce?

- Komunikovat s přijíždějícími řidiči a registrovat je do interních systémů v PC
- Evidovat veškerý pohyb materiálu u nás na skladě
- Komunikovat s našimi zákazníky, obchodními jednotkami a dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Po zapracování měsíční čistý příjem až 24.000 Kč
- Benefitní systém Cafeterie 12.000 Kč/rok (1.000 Kč/měsíc)
- Nadstandartní příplatky za práci v noci a přesčas
- 5 týdnů dovolené
- Zdarma podnikový autobus ze širokého okolí
- 100 Kč stravenka za každých 8h v práci (výběr z papírové stravenky nebo elektronické karty)
- 1x za čtvrt roku prací gel zdarma
- Vánoční party
- Odměnu za doporučení nového zaměstnance

Informace o náboru

Místo výkonu práce: Úžice (Prologis Park Úžice, Úžice 267)

Nástup: ihned

Pracovní doba: 37,5h nerovnoměrně rozložená v nepřetržitém provozu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na kandidáta:

-Ukončené SŠ vzdělání
- Znalost MS Excel
- Komunikativní český/slovenský jazyk
- Ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu (noční, denní, víkendy a svátky)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Euro Pool System je rychle rostoucí mezinárodní společnost, která je v Evropě špička v oblasti poskytování pronájmu vratných obalů pro největší a nejvýznamější obchodní potravinářské řetězce.

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost Euro Pool System CZ s.r.o., IČ 242 25 533, se sídlem Golčova 486, Praha 4 – Kunratice, tel: +420 771 225 768, email: [email protected] zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání smlouvy na aktuálně inzerovanou pozici. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 6 měsíců. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3911518  Dátum zverejnenia: 8.9.2020