Koordinátor/ka logistiky a zákaznického servisu

Euro Pool System CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.12.2021

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš-li zkušenosti s logistikou a firemní administrativou, rádi se s Tebou seznámíme.
Společnost LPR je spolu s Euro Pool Systems (EPS) součástí skupiny Euro Pool Group (EPG). EPG je evropským lídrem v logistice v oblasti vratných palet a opakovaně použitelných standardních přepravek. Jsme korporát s lidskou tváří, což poznáš už při čtení tohoto inzerátu. Právě zakládáme novou pobočku v ČR a v tuto chvíli hledáme možná práve Tebe, abys rozšířil/a naše skvělé duo – Slavo a Lukáš.

Ideální profil:
• Zkušenosti s logistikou a objednáváním dopravy
• Zkušenosti s back office či firemní administrativou
• Schopnost asertivní komunikace v ČJ (nebo SJ) i AJ
• Dobrá organizace práce a času
• Zodpovědnost a svědomitost při plnění svěřených úkolů
• Pozitivní přístup k práci i životu
• Samostatnost

A dále:
• Práce v interních systémech (CRM, interní systémy LPR, apod.)
• Podpora Lukáše a Slava dle potřeby (nic co by si nezvládl/a )
• Online meetingy s kolegy z celé Evropy
• Práce s daty a vytváření reportů
• Ad hoc úkoly

Pokud chceš rozšířit naše duo na trio, tak neváhej a ozvi se nám ještě dnes!
Těšíme se na Tebe!
Slavo a Lukáš

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžeš těšit:
• Dobré platové ohodnocení odpovídající této pozici
• 25 dnů dovolené
• Stravenky
• Velmi příjemné a přátelské pracovní prostředí
• Na kancelář s dobrou dopravní dostupností
• Na podporu od všech členů týmu v ČR i zahraničí
• Budeš součástí nové pobočky LPR v ČR, takže Tvá funkce ve firmě budě velmi důležitá

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Logistika, zákaznický servis

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Logistika - Pokročilý
Služby zákazníkům - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Euro Pool System je rychle rostoucí mezinárodní společnost, která je v Evropě špička v oblasti poskytování pronájmu vratných obalů pro největší a nejvýznamější obchodní potravinářské řetězce.

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost Euro Pool System CZ s.r.o., IČ 242 25 533, se sídlem Golčova 486, Praha 4 – Kunratice, tel: +420 771 225 768, email: [email protected] zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání smlouvy na aktuálně inzerovanou pozici. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 6 měsíců. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4051406  Dátum zverejnenia: 8.9.2021