Expedient, práce ve skladu

Euro Tattoo Supply a.s.

Místo práce
Kolbenova, Praha 9-Vysočany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
150 - 220 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude tvým úkolem?
- kontrola a příjem zboží,
- pickování na sklad,
- příprava a balení objednávek,
- příjem a vydávaní zboží dopravci,
- objednávky spotřebního zboží pro sklad (takže také trochu administrativy :) ),

Co od Tebe požadujeme?
- zodpovědnost, pečlivost a bezúhonnost,
- chuť do práce,
- ochotu učit se novým dovednostem,
- schopnost pracovat v kolektivu i samostatně,
- čistý trestní rejstřík,
- řidičský průkaz výhodou.

Nástup možný ihned.

Naši kolegové jsou pro nás důležití a všichni táhneme za jeden provaz. Pokud se k nám chceš připojit, neváhej a zašli nám svůj strukturovaný životopis a pár řádků na [email protected].
Budeme se na tebe těšit!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeš očekávat od nás?
- práci na HPP,
- zodpovídající platové ohodnocení dle vzájemné dohody,
- roční odměny,
- proplácení pohodlného pracovního oblečení,
- proplácení případných přesčasů,
- práci v menším a pohodovém kolektivu,
- firemní akce, sportovní aktivity, benefity,
- možnost podílet se na rozvoji naší firmy,
- čaj a kávu pro zaměstnance zdarma.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Euro Tattoo Supply a.s. již více než 10 let poskytuje kompletní podporu, odborné informace a nejkvalitnější certifikované produkty pro tetovací, kosmetická, piercingová studia a pro jejich klienty.
Do mladého a pohodového kolektivu hledáme kolegy na HPP. Náš sklad s kanceláři na Kolbence v současné době prochází přípravou na automatizaci, která ti v budoucnu ještě víc usnadní práci. Široký záběr sortimentu od různých dodavatelů rovněž zaručuje pestrost práce a informací, které tě v začátcích práce čekají.
ID: 3860645  Dátum zverejnenia: 31.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 150 Kč/hod.