Mechanik pneuservisu nákladních vozidel (30-35tis. čistá mzda)

EUROMASTER - K.A.L.T. Pneu a.s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou, možno ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do našeho týmu mechanika servisu, který se bude starat o nákladní pneumatiky našich zákazníků. Místo výkonu práce Pardubice. Budoucí Mechanik má k dispozici zkušeného pracovníka, který je vždy na blízku. Rychleji a snadněji tím získáte dovednost pro samostatnou činnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:

Práci na HPP
Odpovídající mzdové ohodnocení + bonusové složky za splnění cílů
Odměny za věrnost, či doporučení nových kolegů
Stravenky
Možnost čerpat až 3 sick days
Mobilní telefon se zvýhodněným tarifem i pro Vaši rodinu
Firemní akce v rámci teambulidingu
Příspěvek na pojištění odpovědnosti
Příspěvek na dojíždění do zaměstnání (služební vozidlo)
Šéfa, kterého bude vždy zajímat to, jak jste spokojeni.

Pokud hledáte zajímavou pracovní náplň v oblasti kolem automobilů, která není stereotypní a kde se nebudete cítit jako ve vězení, protože si spoustu věcí budete moci naplánovat a zorganizovat dle svého, tak se přijďte podívat jak to u nás chodí a vypadá.

Informace o náboru

nástup možný ihned, nejdéle však od 1.10.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Auto-moto

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
Manuální zručnost
Ochotu učit se novým věcem
Fyzickou zdatnost
Samostatnost, flexibilitu, zodpovědný přístup k práci
ŘP sk. B
Výhodou jsou jakékoliv předchozí zkušenosti z oblasti opravy a údržby vozidel, především ale hledáme někoho, kdo bude mít pro tuto práci stejné nadšení, jako máme my.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost Euromaster - K.A.L.T je ryze česká společnost založená již v roce 1996. Později jsme se majetkově propojili se společností Michelin, která na bázi franšízy nese značku EUROMASTER. Sídlo společnosti je v Kolíně a servisní pobočky najdete v osmi okresních městech v rámci celé ČR.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3742478  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45 000 - 50 000 Kč/měsíc