Reagujte bez životopisu

Údržbár v Londýne, Bez anglického jazyka, Žiadne vstupné náklady, Ubytovanie zabezpečené.

eurooms ltd

Miesto práce
Veľká Británia (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
10,5 - 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte záujem pracovať a žiť v Londýne a chcete si zarobiť, pripadne naučiť sa alebo zlepšiť anglicky jazyk a získať naozaj istotu v podobe dlhodobej práce. To všetko vám ponúkame.

Náplň práce:
- práca sa vykonáva v Londýne
- údržba domov
- samostatne presuvanie (jazdenie) po Londýne
- maľovanie, upratovanie
- sťahovanie(presuvanie nábytku, posteli)
- bežné opravy na domoch/bytoch
- práca je vhodná pre mužov

- dlhodobá práca
- garantovaný počet hodín v týždni
- motivujúci zárobok
- potrebné veci na výkon práce (pracovne nástroje zabezpečené)
- zaučíme každého kto ma chuť pracovať pre nás
- ubytovanie zabezpečene zamestnávateľom - hradené až z vyplaty
- dovolenka 28dni v roku
- mzda vyplácaná mesačne na účet
- firemné auto
- firemný telefón
- pomôžeme pri vybavený všetkých potrebných dokumentov na prácu v UK (NINO- zdravotné poistenie, bankový účet, anglicky kurz, registrácia u lekára atď...
- Kurz anglického jazyka ESOL
- kurzy ESOL sú špeciálne navrhnuté pre dorozumenie sa v každodenných životných situáciách, umožnia vám pochopenie britských zvykov, ľahšiu komunikáciu.

V prípade záujmu o prácu nám prosíme zašlite Váš životopis pripadne viac slov o sebe email: [email protected] alebo môžte priamo volať na číslo +442082570786 pre viac informácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nepotrebuješ zameranie ak máš chuť pracovať pre nás

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-dobrá fyzická kondícia
-ochota dlhodobo žiť a pracovať v Anglicku
-pozitívny prístup k práci a ochota pracovať stále v novom prostredí
-vodičské oprávnenie B (vedieť šoférovať)
-vedieť použiť ruky pri praci

Ubytovacia agentura typu sharehouse www.eurooms.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3823846  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,5 - 12 EUR/hod.