Pracovník vo fabrike na výrobu smoothie a nápojov

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Dodewaard, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníkov a pracovníčky, ktorí budú pracovať vo fabrike, kde sa vyrába smoothie a rôzne nápoje.

Na úspešné umiestnenie je nutné dohovoriť sa v anglickom jazyku a mať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Mzda:

od 10,19 Eur brutto/hod + príplatok 8% holiday money

Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.Podmienkou aby Vám bola vyplatená prvá výplata je aby ste mali vybavené Sofi číslo. Vybavenie Sofi čísla trvá od 2 - 6 týždňov.(zabezpečuje zamestnávateľ)

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Poplatok za ubytovanie je strhnutý z Vašej mzdy v sume 91 Eur týždenne.
Nehradíte vopred žiadne poplatky za ubytovanie. Ubytovanie je zabezpečené v holandských bungalovoch max 2ja pracovníci na izbe.

Zamestnávateľ Vám poskytne bicykel na prepravu do práce/ miesto výkonu práce je od ubytovania vzdialené cca 5 km/, za ktorý si zamestnávateľ strhne 80 eur z Vašej prvej výplaty/bicykel si týmto odkúpite a je Vaším majetkom/.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

* ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom za poplatok.
* pozícia vhodná pre ženy aj mužov
* organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) Cena cestovného lístka 100 - 120 Eur vrátane batožiny. V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne.
* možnosť výplat na holandský alebo slovenský účet, podľa Vášho výberu. Mzda je vyplácaná pravidelne a bez akéhokoľvek meškania.
* zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo v Holandsku.
* poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami. Poskytujeme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí/.
* ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku zašlite emailom životopis v anglickom jazyku s fotkou ([email protected])
Upresnite termín Vášho možného vycestovania. Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

poľnohospodárstvo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (min.B1)

- zodpovednosť a flexibilita

- čistý výpis z registra trestov nie starsi ako 3 mesiace

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2711995  Dátum zverejnenia: 4.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500