Balenie pečiva a koláčikov - Holandsko

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Bunschoten-Spakenburg, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme mužov,ženy alebo páry ktoré budú pracovať vo fabrike kde sa pečie chleba, bagety, pizze, keksiky a podobné pečivo.

Náplňou práce bude pečenie, váženie, balenie a príprava pečiva na expedíciu.

Je potrebná znalosť anglického alebo poľského jazyka.
Kamaráti, kamarátky, páry a skupinky budú ubytovaní spoločne, zamestnávateľ však negarantuje rovnaké smeny.

- zamestnávatel zabezpečuje ubytovanie a dopravu do práce a spať
- dlhodobá pracovná pozícia
- postačuje znalosť poľského jazyka

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Pečenie, spracovanie a balenie pekárenských výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického alebo poľského jazyka
- flexibilita
- zodpovednosť

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3481630  Dátum zverejnenia: 30.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500