Triedič balíkov na pošte -Holandsko

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme tím pracovníkov (mužov a páry) , ktorí budú pracovať na centrálnej pošte v meste Venlo v Holandsku.

Nemusíte mať žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.
Náplňou práce bude triedenie balíkov a príprava balíkov na expedíciu.

Pozície sú vhodné pre mužov a páry, ktorí nemajú problém s manuálnou prácou. Je potrebná znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni.

Možnosť umiestniť kamarátov.

Ste občanmi Českej Republiky a zaujala Vás naša pracovná ponuka? Neváhajte nás kontaktovať, máme prácu aj pre Vás. Všetky potrebné dokumenty vybavíme elektronicky.

Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa.

Na úspešné umiestnenie je nutné ovládať základnú znalosť angličtiny (musíte sa vedieť dohovoriť)

Nemusíte mať žiadne skúsenosti a budete potrebovať čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace. Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Kamaráti, páry a skupinky budú ubytovaní spoločne, zamestnávateľ však negarantuje rovnaké smeny.

MZDA:
od 9,81 Eur brutto/hod. + príplatok 8% holiday money

PRÍPLATKY:
nočná smena ( po 21.00h) : príplatok 30%
práca v nedeľu : príplatok 30% , po 21.00h príplatok 50%

Mzda je vyplácaná každé štyri týždne na bankový účet zamestnanca. Pracovník dostane 13 platov počas jedného roka. Prvá výplata je v rozmedzí 4 - 6 týždňov v závislosti od príchodu pracovníka do Holandska. Pracovník má nárok na zálohu každý týždeň vo výške 50 Eur.

Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v apartmánoch.
Poplatok za ubytovanie je ztrhnutý až z Vašej mzdy v sume 80 Eur týždenne pre pracovníkov nad 22 rokov. 21 roční pracovníci platia za ubytovanie 70 Eur/týždeň. 20 roční pracovníci platia 20 Eur/týždeň a 18 - 19 roční pracovníci majú ubytovanie zdarma.

Zamestnanec ktorý šoféruje služovné auto dostáva od zamestnávateľa bonus od 20 - 40 Eur/týždenne.

Poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a informácie o nevyhnutných náležitostiach potrebných pred vycestovaním do zahraničia aj po návrate späť na Slovensko. Zabezpečíme Vám príručku s dôležitými informáciami. Poskytujeme Vám našu asistenciu počas pracovného pobytu v zahraničí.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať emailom životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou. Upresnite termín (dátum) kedy by ste mohli do Holandska vycestovať.
Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky. Ak ste kamaráti, pár prípadne skupinka, dokumenty potrebujeme od každého uchádzača o prácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poštové služby a služby kuriérov

Hlavná pošta

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť anglického (vedieť sa dohovoriť)
- pozícia vhodná pre mužov aj páry
- čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- vodičský preukaz sk.B výhodou

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3491484  Dátum zverejnenia: 4.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600