Triedič/triedička balíkov na pošte - Holandsko, zaujímavé platové ohodnotenie, holandská pracovná zmluva

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Venlo, Holandsko
Termín nástupu
12.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov (mužov a páry) , ktorí budú pracovať na centrálnej pošte v Holandsku.

Nemusíte mať žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku.
Náplňou práce bude triedenie balíkov na pošte. Pracovná doba je od 17.30h - do max. 01.45h.

Pozície sú vhodné pre mužov a páry, ktorí nemajú problém s manuálnou prácou. Je potrebná znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

Možnosť umiestniť kamarátov.

Pozícia vhodnejšia pre pracovníkov od 23 rokov.

Čistý výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

MZDA:
Od 9,81 Eur brutto/hodina + príplatok 8% holiday money

PRÍPLATKY:
nočná smena ( po 21.00h) : príplatok 30%
práca v nedeľu : príplatok 30% , po 21.00h príplatok 50%

Mzda je vyplácaná každé štyri týždne na bankový účet zamestnanca. Pracovník dostane 13 platov počas jedného roka. Prvá výplata je v rozmedzí 4 - 6 týždňov v závislosti od príchodu pracovníka do Holandska. Pracovník má nárok na zálohu každý týždeň vo výške 50 Eur.

- Organizujeme cestovanie zo Slovenska do Holandska priamo k zamestnávateľovi. (nikde nemusíte prestupovať, dopravná spoločnosť Vás zavezie priamo na adresu zamestnávateľa) V prípade záujmu môžete cestovať aj individuálne. Cena cestovného lístka vrátane batožiny je cca 120 Eur.
- Ešte pred Vašim vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.
- Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v apartmánoch. Maximálne 4 pracovníci na izbe. Páry majú ubytovanie samostatne v dvoj-lôžkových izbách.
- Poplatok za ubytovanie je ztrhnutý až z Vašej mzdy v sume 80 Eur týždenne.

- Zamestnanec ktorý šoféruje služovné auto dostáva od zamestnávateľa bonus od 20 - 40 Eur/týždenne.
- Dlhodobá pracovná pozícia
- Nemusíte mať žiadne predchádzajúce skúsenosti
- Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie a dopravu z práce i do práce

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napísať dátum kedy môžete za prácou vycestovať na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poštové služby a služby kuriérov

Centrálna pošta

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemusíte mať žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovní
- vodičský preukaz sk. B výhodou, nie však podmienkou
- ochota pracovať manuálne
- motivácia, zodpovednosť a flexibilita
- chuť pracovať dlhodobo
- zamestnávateľ požaduje zostať pracovať v Holandsku aj počas Vianočných sviatkov

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3496391  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500