Reagujte bez životopisu

Pracovník v DHL sklade - Tiel, Holandsko

EUROPERSONNEL, s. r. o.

Miesto práce
Tiel, Holandsko
11,15 - 16,75 EUR/hod.od 11,15 Eur brutto/hod + 8,33% holiday money + príplatky za smeny, víkendy a sviatky Príplatky za pracovný čas: smena pondelok - piatok od 06:00 - 18:00 hod.- plat 11,15 Eur brutto/hod od 18:00 - 06:00 hod. príplatok 13 % - plat 12,59 Eur brutto/hod sobota - príplatok 50% - plat 16,75 Eur brutto/hod nedeľa, sviatok - príplatok 100% - plat 22,30 Eur brutto/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov (ženy, muži, páry), ktorí budú pracovať s rôznymi balíkmi v DHL sklade. Náplňou práce je vykladanie balíkov na triediacu linku podľa objednávky, následné triedenie a príprava balíkov na expedíciu. Niektoré balíky môžu vážiť aj 10 - 15 kg.

Veľkosklad DHL (Tiel) - základná znalosť anglického jazyka. Pracuje sa na 3 smeny. Akceptujeme ženy, mužov, páry. Práca spočíva na nakladaní a vykladaní balíkov. Základný plat: 10,88 Euro/hod.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email.

Pokiaľ máte záujem o pracovnú pozíciu, kontaktujte nás telefonicky na číslach +421 917 721 626, +421 910 333 199 alebo nám napíšte email na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Velkosklad DHL

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- lepšie základy anglického jazyka A2

Sme personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce. Taktiež Vám ponúkame naše poradenstvo a služby spojené s prípravou životopisu, prípravou na pracovný pohovor, s vycestovaním do zahraničia za prácou, relokáciou alebo legislatívou vybraných krajín EU. Na trhu pôsobíme od roku 2009.
U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska. Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4210436  Dátum zverejnenia: 24.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 11,15 EUR/hod.