Reagujte bez životopisu

Skladník s ubytovaním Brno

EUworker s.r.o

Miesto práce
Brno, Česko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiacBonusy, variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívnych ľudí s dobrou pracovnou morálkou a ponúkame korektné jednanie a výborné podmienky
Logistický operátor - skladník

• Zvoz hotových výrobkov a rozvoz materiálu do výroby
• Zodpovednosť za kvalitu a poriadok na pracovisku
• Príjem materiálov od dodávateľov a kontrola v súlade s dokumentáciou
• Príprava expedícií, expedície podľa predpisov s kompletnou dokumentáciou
• Presun materiálov / dielov do ďalšej fázy výrobného procesu s kompletnou
dokumentáciou/
• Dvojzmenná prevádzka 6:00-14:00,14:00-22:00
• Dôraz na nadčasy
• Možnosť zvýšenia kvalifikácie a získanie vyššej mzdy za odbornosť
• Dlhodobé zamestnanie, pravidelné zálohy , hlavný pracovný pomer

Pracovné prostredie
• Vykurovaná výrobná hala. Čisté, bezprašné pracovné prostredie bez rizík
• Zmiešaný pracovný kolektív

• Dlhodobé zamestnanie, pravidelné zálohy a hlavný pracovný pomer
• Komfortné ubytovanie s výbornou dostupnosťou v hodnote 200 EUR na mesiac je pre zamestnancov poskytovaná ZDARMA/ HRADI ZAMESTNAVATEL
• Závodná jedáleň
• Týždenné zálohy
• Vstupnú lekársku prehliadku u závodného lekára hradí zamestnávateľ
• Starostlivosť a servis koordinátora

Hľadáte novú dlhodobú prácu s ubytovaním, alebo len potrebujete zmenu?
My hľadáme serióznych, pracovitých a pozitívnych muže a ženy na pozíciu
Logistický operátor - skladník s ubytovaním
Brno CZ

Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Dvojzmennea prevádzka, osemhodinová pracovná doba.
Prácu nadčas, prácu v dňoch štátnych sviatkov a celozávodnej dovolenky určuje vedenie a výroba spoločnosti.
Tarifná mesačná mzda
Príplatky za nadčas, za nočnú prevádzku, za víkend / sobota a nedeľa /, za sviatok
Príspevok na stravu
Dochádzkový bonus a bonus za kvalitu
Po zaškolení v oddelení logistiky, zamestnanec stúpa v mzdovej triede
Týždenné zálohy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba optických vlákien, optických káblov a optických komponentov používaných v rôznych oblastiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Výroba a priemysel , Logistika

Vodičský preukaz

B

Vek od 18 rokov
Dobrý zdravotný stav bez obmedzení
Manuálna zručnosť, spoľahlivosť
Prax vo výrobe - naskladňovanie a vyskladňovanie výhodou,expedice
Prax na pozícii skladník - manipulant výhoda
Oprávnenie na VZV, retrak, zakladač - výhoda
Výborná pracovná a dochádzková morálka

EUworker s. r. o. je mladá personálna spoločnosť, v ktorej tvoria silný medzinárodný team osobnosti s dlhoročnými skúsenosťami v HR, agentúrnom zamestnávaní a v personálnych službách .
Naša spoločnosť je inovatívna, otvorená a zodpovedná smerom ku klientom aj uchádzačom o zamestnanie.
Pôsobíme v Českej Republike, v Bulharsku a na Slovensku
Našimi hlavnými hodnotami sú partnerstvo, profesionalita, kvalita a flexibilita. Štandardom je dodržiavanie platnej legislatívy, férové ponuky, osobný prístup, rovné a nediskriminačné podmienky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3432159  Dátum zverejnenia: 5.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac