Regionální manažer sázkové kanceláře BETX

EVONA ELECTRONIC, spol. s r.o.

Místo práce
Liberecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?
Zodpovídat za plnění obchodních plánů a cílů ve svěřené oblasti.
Komunikovat a budovat vztahy s obchodními partnery.
Vyhledávat nová partnerská místa ve svěřené oblasti.

Co od Vás očekáváme?
Prodejní, vyjednávací a prezentační schopnosti.
Spolehlivost, samostatnost a komunikační dovednosti.
Vysoké pracovní nasazení a flexibilitu.
Svědomitost a práci s hotovostí.
Trestní bezúhonnost.
Zkušenost v oboru nebo na obchodní pozici výhodou, ne však podmínkou (pozice vhodná i pro absolventy).
Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou.
Znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook).
Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.
Užívání vlastního automobilu pro výkon činnosti.
Preferovaný typ smluvního vztahu – práce na IČ.

Co nabízíme?
Stanete se součástí rychle rostoucí a rozvíjející se společnosti.
Práci ve společnosti, kde máte možnost podílet se na rozvoji nabízeného produktu.
Flexibilní pracovní dobu.
Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Provize z prodeje
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme nadnárodní společnost, která dodává komplexní řešení pro sportovní sázky a číselné loterie do celého světa. V České republice působíme pod obchodní značkou BETX a jsme legálními provozovateli kursových sázek a číselných loterií na více než 600 pobočkách. Pro další rozvoj hledáme posilu do týmu.
ID: 4173340  Dátum zverejnenia: 1.10.2021