Administrátor dopravy

EWALS CARGO CARE spol. s .r.o

Místo práce
Děčínská 1762, 470 01 Česká Lípa, Česko, Okres Česká Lípa

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Chcete pracovat v zahraniční rodinné firmě se silným zázemím?
• Zajímá Vás tuzemská i mezinárodní doprava?
• Rádi pracujete v týmu a neradi se v práci nudíte?
POJĎTE PRACOVAT DO NAŠEHO TÝMU V ČESKÉ LÍPĚ NA POZICI
ADMINISTRÁTOR/KA DOPRAVY
Vybraný / á kandidát / ka bude po důkladném zaškolení zodpovědný/a za zpracování objednávek a za další administrativní činnosti spojené s organizací dopravy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost profesního uplatnění a růstu ve stabilní a silné nadnárodní společnosti
- zajímavou a kreativní práci
- motivační mzdové hodnocení
- zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky na kulturu, sport nebo cestování, příspěvky na pojištění, týden dovolené navíc, firemní společenské akce atd.)
- příjemné pracovní prostředí
- profesionální, spolehlivý a stabilní pracovní kolektiv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou – optimálně dopravní či ekonomické zaměření
- zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
- velmi dobré komunikační schopnosti
- schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost EWALS CARGO CARE spol. s r.o. obdržela na výročním udílení cen Integron Experience Awards v březnu t.r. cenu za nejlépe fungující organizaci z hlediska spokojenosti zaměstnanců v kategorii dopravy a logistiky.

V České Republice působí EWALS CARGO CARE spol. s r.o. od roku 1991. V současnosti je aktivních 14 pracovišť v deseti městech České republiky s centrálou v České Lípě a sídlem v Praze na Proseku.

Činnost ECC CZ je zaměřená především na poskytování služeb v oblasti silničních, námořních a intermodálních přeprav. V oblasti logistických služeb nabízí EWALS CARGO CARE CZ veškeré služby spojené se skladováním, manipulací, kompletací.
EWALS CARGO CARE spol. s r.o. je certifikovaná v rámci integrovaného management systému ( IMS ), který zahrnuje oblast kvality, bezpečnosti práce a životního prostředí.
EWALS CARGO CARE CZ je členem sdružení TAPA, v němž jsou zastoupeny firmy provádějící dopravu nebo logistické manipulace se zbožím vysoké hodnoty (elektronika, počítače a pod.).

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3357357  Dátum zverejnenia: 25.9.2018