Mobilní aplikace-Java, Android či iOS-Americká společnost!

Experis

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
02.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
35.000,- až 75.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JSI ZKUŠENÝ PROGRAMÁTOR A BAVÍ TĚ VYVÍJENÍ MOBILNÍCH APLIKACÍ?

Chtěl bys se stát součástí významné americké společnosti, která působí v Brně? Tak určitě stojí za to dozvědět se více.

Hledáme vývojáře mobilních aplikací a nezáleží, zda se jedná o Javu/Android či třeba iOS. Všichni mají stejnou příležitost, ať už si junior či senior. Finanční ohodnocení se bude odvíjet od tvojí seniority. Budeš pracovat ve skvělém týmu, který je otevřen novým nápadům.

Zaměstnanecké výhody, benefity

KROMĚ PLATU A KLASICKÝCH BENEFITŮ TI TAKÉ NABÍDNEME:

Získáš smlouvu na dobu neurčitou a po domluvě také možnost občasného home-office. K work-life balance, kterou společnost podporuje, přispěje i 5 týdnů dovolené. Čas s rodinou bude příjemné trávit během family days či birthday day off a když tě schvátí nemoc (rýmička), získáš 3x sick day. Angličtinu je dobré stále pilovat, proto budeš mít možnost navštěvovat kurzy. Po dobře odvedené práci si pochutnáš ve velkých luxusních kuchyňkách nebo si zajdeš na oběd za stravenky, pak si klidně odpočineš v některé z relaxačních místností.
Tvůj současný zaměstnavatel ti nikdy žádné akcie jejich firmy nedal?? Hmm. Tak tady je dostaneš! A to hned po nástupu a nejedná se o nějaký malý obnost...
Ti, kteří myslí i na budoucnost jistě ocení příspěvek na životní a penzijní připojištění.
A až se z developera budeš chtít posunout na team leadera či projektového ředitele? Není problém. Ukaž, co v tobě je!

Zní to lákavě že? Co k tomu ještě přidat výlet do Californie jako odměnu pro dobré pracovníky? Pokud ještě nemáš dost a chceš se dozvědět více, neváhej napsat e-mail nebo zavolat.

CO TY NA TO?
Budu se těšit na tvoji reakci, či pouze nezávazný telefonát.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Americká společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Mobilní vývoj - Java, Android či iOS

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Java - Základy

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO U TEBE OCENÍME:

- motivovanost a ochotu se dále rozvíjet
- zkušenost s vývojem mobilních aplikací min. 1 rok (Android/iOS/Java/Blackberry…)
- angličtina na komunikativní úrovni
- možnost pracovat na full-time

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2794634  Dátum zverejnenia: 7.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35.000,- až 75.000,-