PHP developer-Praha3-Malý tým-Lehce zkušenější junior

Experis

Místo práce
Praha 3, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
02.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
35.000,- až 50.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného člověka na pozici PHP developera (zkušenější junior) pro českou webhostingovou společnost, která spravuje cca 15.000 domén!

Pokud oceníte malý tým, přátelskou atmosféru, individuální přístup, možnost dělat věci i "jinak" a na korporátní nesmysly si nepotrpíte, tak je tato nabídka opravdu pro Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě platu a klasických benefitů Vám nabídneme:
* práci na globálním projektu
* možnost "šáhnout" si opravdu na všechno
* velkou volnost ve Vašich nápadech, kterým se meze nekladou
* slušné finanční ohodnocení na základě Vašich znalostí a zkušeností
* prostředí menšího týmu orientovaného na kvalitní, rychlá a zároveň efektivní řešení
* dobré prostředí pro profesní růst

Informace o náboru

Česká webhostingová společnost, která spravuje cca 15.000 domén!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

IT

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Oceníme Vaši znalost:
* PHP a OOP programování
* práce s SQL (optimalizace, index, skládané selecty, …)
* prostředí operačního systému Linux
* práce s XML, SOAP, WSDL
* čtení a lehké upravovaní kódu v libovolném programovacím jazyku (Python, C, Java, …)
* AJ na úrovni čtení a porozumění technické dokumentaci
* samostatného a logického uvažování také schopnost vývoje logiky systémů

Co Vy na to?
Budu se těšit na Vaši reakci, či pouze nezávazný telefonát.

Josef Marek
Tel: +420 725 597 109
E-mail: [email protected]
IT Recruitment Consultant
Experis IT (ManpowerGroup)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2794669  Dátum zverejnenia: 26.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35.000,- až 50.000,-