Python developer

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš dělat:
• Implementovat automatizační skripta, která vykonávají aktivní činnost, pomocí aplikací bez lidského zásahu
• Analyzovat vstupní data a navrhovat efektivní řešení
• Rozšiřovat, upravovat a ladit softwarové roboty
• Úzce spolupracovat s projektovým vedoucím na přípravě automatizačních skriptech
• Aktivně spolupracovat na rozvoji produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti můžeme nabídnout:
• Zajímavou a samostatnou práci na projektech v oblasti IT
• Aktivní účast na projektech a přístup k široké škále technologií v oblasti IT
• Možnost zvyšování kariérního i osobního rozvoje
• Příspěvky na stravování, sportovní a kulturní aktivity
• 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, aj.

Pokud Tě inzerát zaujal, neváhej a zašli mi tvůj životopis!
Pokud váháš a máš nějaké nejasnosti, neváhej mě kontaktovat na [email protected] , kde Ti ráda zodpovím veškeré dotazy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Na trhu jsme od roku 1993 a dodáváme mnoha českým firmám informační technologie a systémy. Specializujeme se na úvěrové produkty a navazující procesy, collateral management, collections, poskytování bankovní součinnosti a dohled a optimalizaci IT infrastruktury.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme:
• Znalost jazyka Python
• Znalost fungování aplikací v prostředí Windows
• Orientaci v IT (znalost zákl. platforem, architektur, programování)
• Aktivní přístup, pečlivost, samostatnost a schopnost dobře komunikovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3243696  Dátum zverejnenia: 18.12.2017