HR Specialista

Experis

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Okres Frýdek - Místek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako HR Specialista budete zejména "tváří" společnosti na pracovních veletrzích i na půdě VŠ, a bude záležet jen na Vás, jaký dojem uděláte na potenciální budoucí zamsětnance, které (mimo jiné) budete následně motivovat, nalézat nové možnosti vzdělávání i školení a starat se tak o jejich profesní růst a rozvoj.

Z Vaší pozice se zasloužíte také o systém benefitů, které dnes "hýbou světem" a organizování "nezapomenutelných" firemních akcí. O všem co se děje, musí samozřejmě vědět i vedení společnosti, se kterým budete v kontaktu, a nemine Vás "sem tam" nějaká ta prezentace nebo report.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Budete klíčovou osobou na "venek" i uvnitř stabilní a nadnárodní společnosti, u které získáš:
- možnost se něco nového naučit
- "rozjet to" ve vlastním stylu
- 13. a 14. plat
- příspěvek na dopravu do výše 50%
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

HR - školení, benefity, interní, vzdělávání, organizace ... představujete si takto nějak svou práci? Hledáme interního HR specialistu, pro nadnárodní společnost, která zabezpečuje logistiku, výstupní kontrolu i export na poli automotive.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je MUST HAVE? .. Anglčtina, bez které se dnes nikdo neobejde ani u nás ...
- 2 roky praxe a VŠ (minimálně Bc.)

Bude fajn, pokud budete flexibilní, bude Vás práce bavit a ukážete nám nějakou tu pro-aktivitu :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3274313  Dátum zverejnenia: 29.1.2018