Konstruktér s AutoCADem

Experis

Místo práce
Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Konstruktér se zaměřuje na tvorbu 3D modelů jednotlivých dílů a sestav ocelových konstrukcí, vytváří a zpracovává výkresové dokumentace v Autocadu i Inventoru a také tvoří kusovníky a v rámci své pozice velmi úzce spolupracuje se statikem a s ostatními kolegy v konstrukci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mimo zázemí stabilní zahraniční společnosti Vám nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- motivující finanční hodnocení
- 13. plat
- možnost čerpání firemních benefitů (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na dojíždění, zvýhodněný tarif T-Mobile)
- možnost jazykových kurzů

Informace o náboru

Jste-li zkušený konstruktér, nebo čerstvý absolvent a znalosti z konstrukce máte zatím pouze teoretické, pak se přihlaste na nově otevřenou pozici Konstruktéra - hledáme juniory, stejně tak, jako zkušené mazáky!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Našim klientem je zahraniční německá firma, která se zabývá výrobou systémů pro skladování a logistiku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme od Vás:
- VŠ / SŠ vzdělání strojírenské
- znalost AutoCAD, Inventor či jiných konstrukčních programů
- znalost NJ/případně Aj výhodou
- praxe v konstrukci výhodou
- technické myšlení, počítačová gramotnost (MS Office) a hlavně .... chuť do práce!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3274315  Dátum zverejnenia: 28.12.2017