Analytik informačních systémů

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Minimálně pětiletý projekt v oboru IT analýzy hledá analytiky IT se zkušenostmi z projektového řízení. Náplní práce není jen sezení za počítačem, ale i podílení se na vlastních projektech. Ty jsou rozčleněny do několika sekcí, kde si své najdou jak budoucí juniorští odborníci na dané téma, tak i seniorští kandidáti. Těm pak jsou k dispozici projekty přidělené “na míru”.

Máte-li nadšení ze života a chcete-li se připojit k firmě jejíž produkty zcela jistě znáte, pak si budeme rozhodně rozumět.

Náplň práce:
– analýza uživatelských požadavků a systémových procesů, definice požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní
– skriptování
– spolupráce na analýze zákaznických požadavků a návrhu řešení
– práce s interním vývojovým frameworkem
– zavádění projektu od vývoje do jeho spuštění
– komunikace s ostatními členy týmu a se zákazníkem, tvorbu systémové dokumentace
– aplikace know-how a zkušenosti s používanými technologiemi, trendy a IT metodikami v rámci aktivní účasti na projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

– možnost flexibilních úvazků, pružná pracovní doba
– čeká na vás zajímavá a smysluplná práce na rozsáhlých projektech
– máte možnost být u projektů od nabídky až po realizaci, získat technické know-how a účast i na mezinárodních projektech
– budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje
– na náš účet si můžete pořídit libovolnou odbornou knížku, kurz nebo seminář, který vám pomůže ve vašem rozvoji a být lepší v tom, co děláte
– nad rámec klasických benefitů se společně s námi můžete vydat na lyže a poznávací výlety, apod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

Česká společnost vytvářející účetní programy a podnikové systémy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

– analytické myšlení, komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita
– zkušenost se skriptováním
– dobrá znalost SQL, UML
– základní znalost objektového programování (C# a nebo Javascript)
– SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru)
– očekáváme zodpovědný přístup, samostatnost
– AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3281821  Dátum zverejnenia: 12.2.2018