IT system administrator

Experis

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- správa, údržba, aktualizace a zajištění bezpečnosti Linux a Windows serverů
- administrace a správa rozsáhlé IT infrastruktury
- instalace a podpora vybraných interních aplikací provozovaných na serverech společnosti
- administrace sítě a aktivních síťových prvků
- řešení bezpečnostní politiky, další rozvoj infrastruktury

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost s administrací systému GNU/Linux
- znalost konfigurace sítí a protokolu TCP/IPv4/IPv6
- zkušenost s Apache, Tomcat, MySQL, PostgreSQL, Postfix+Dovecot, ...
- znalost administrace a konfigurace aktivních síťových prvků
- zkušenosti s VMware Vsphere virtualizací a vSAN technologií
- znalost skriptování v Bash
- samostatnost a spolehlivost

také se bude hodit:
- Cisco, Dell, Mikrotik, CheckPoint
- administrace Windows Server a AD
- zkušenosti se správou většího množství serverů a rozsáhlé LAN/WAN sítě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3302923  Dátum zverejnenia: 21.2.2019