Absolventi - Účetnictví a Finance

Experis

Místo práce
Praha 4, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikovace se seniormíni manažery. Budeš dostávat administrativní úkoly, kontrolovat správnost dat a ověřovat relevantnost informací. Čeká tě práce s fakturami, platbami nebo s hlavní účetní knihou. To vše především v systému Excel nebo SAP, v kterém tě rozhodně nemine zaškolení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na libvolné vzdělávání, vzdělávací a rozvojový program v rámci firemní univerzity, 5 týdnů dovolené, 3 dny home-office měsíčně, flexibilní pracovní doba, výhodné mobilní tarify, cestovní pojištění, stravenky a další benefity ve firemní kafeterii.

Informace o náboru

Nauč se jak funguje velká firma, nasbírej zkušenosti od seniorních manažerů. Získej hned po škole jednu ze svých prvních pracovních zkušeností v americké mezinárodní společnosti na pozicích s potenciálem rozvoje a růstu.

Společnost nabízí propracovaný individuální vzdělávací a rotační systém, který Vás nedchne a posune tím správným směrem. V přátelském kolektivu, dynamického a motivované týmu vás systematicky bude rozvíjet zkušený mentor, v němž neleznete podporu i inspiraci na cestě vašeho osobního rozvoje.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Mezinárodní americká společnost se sídlem v Praze

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Účetnictví a finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Základní teoretické znalosti v účetnictví, financích nebo ekonomii. Očekává se samozřejmě pokročilá úroveň angličtiny, kterou budeš denně využívat v písemné i mluvené formě. Jistě oceníme i pokročilé znalosti Excelu a Wordu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3308123  Dátum zverejnenia: 12.2.2018