Python developer senior Brno

Experis

Místo práce
Brno-město, Brno-střed, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta nehledáme juniory, ale opravdové nadšence do Pythonu.

Nechcete-li do práce jen chodit, ale chcete-li pro ni žít a hlavně se jí bavit, přihlaste se nám!

POPIS POZICE

Co budete dělat:

– vyvíjet firemní informační systémy+ podpora a údržba
– implementace provisioningu síťových zařízení a služeb
– vývoj klientského portálu
– rozvoj IPTV platformy
– hraní si s technologickými novinkami

KONTAKT

Martina Radkovičová
[email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME

Dlouhodobou spolupráci, prostor pro seberealizaci, práci snů.

Spolupráci částečně na home office se nebráníme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA

Poznáváte se? Umíte to?
– OS Linux
– Python
– Django
– SQL
– API

Pokud ještě k tomu znáte toto: (pak jste náš člověk!)

– Django REST framework
– Docker
– JavaScript
– Angular Dart
– GIT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3412562  Dátum zverejnenia: 6.6.2018