Specialista technické podpory ERP

Experis

Místo práce
Veverská Bítýška, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je pro Vás správa firemních ERP systémů denní chleba nebo právě tímto směrem chcete nastartovat svoji kariéru?

Tak právě pro Vás je tu pozice pro našeho klienta, jímž je významná výrobní společnost se sídlem ve Veverské Bítýšce.

POPIS POZICE

Náplní práce bude především:

Správa centrálního automatického skladovacího systému (aplikační a hardwarová podpora)

Hardware podpora ostatních zařízení používaných ve skladech

Podpora uživatelů podnikového ERP SAP

Držení vzdálené pohotovosti

Možnost cestování při rozjezdu projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME

Vaše odměna:

– pestrá a naplňující práce ve stabilní společnosti

– flexibilní pracovní doba

– příplatky za držení pohotovosti a případný zásah

Informace o náboru

KONTAKT

Martina Radkovičová
[email protected]

Hlavní oblast působení klienta

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA
Váš profil:

– znalost ERP systémů, znalost SAP – moduly WMS, SD, PP, MM (předchozí zkušenost výhodou)

– schopnost komunikovat s dodavateli v AJ (případně NJ)

– časová flexibilita, samostatnost

– výhodou je platná vyhl. 50 §6 nebo vyšší

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3414974  Dátum zverejnenia: 8.6.2018