Python Developer – vývoj robota

Experis

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro ryze českou softwarovou společnost o cca 80 zaměstnancích, s pohodovým pracovním prostředím a skvělými benefity hledám Python vývojáře, který by rád programoval robota. Možnost spolupráce na HPP či IČO. Místo pracoviště Praha Budějovická.

• implementace automatizačních skriptů, které vykonávají aktivní činnosti napříč aplikacemi bez lidského zásahu
• analýza vstupních dat a návrhu efektivního řešení
• rozšíření, úpravě a ladění softwarových robotů
• udržování dokumentace automatizace procesů
• úzká spolupráce s projektovým vedoucím na přípravě automatizačních skriptů
• aktivní spolupráce na rozvoji produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměna za to, že tu s námi budete
• opravdu pohodové pracovní prostředí (no dress code, no open space, kolegy a šéfa co poradí i pobaví, mentoring, flexibilní pracovní doba, společné víkendové akce)
• po zaškolení a dohodě možnost Home Officu
• profesní i osobnostní rozvoj (např. je možné stát se z Pythonisty Javistou)
• být součástí moderního a dynamického trendu robotizace
• týden dovolené navíc
• kafetérie v hodnotě 14.000,- Kč ročně na odpočinek, zdraví a vzdělávání
• pracovní volno (placené i neplacené) nad rámec dovolené
• sprchu na pracovišti
• příspěvky na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Ryze česká softwarová společnost o cca 80 zaměstnancích, pohodovým pracovním prostředím a skvělými benefity.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Python - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenost s Pythonem (práce s csv soubory, cykly, výjimky, seznamy atd.)
• schopnost rozpoznat možnosti algoritmizace definovaných procesů
• znalost fungování aplikací v prostředí MS Windows (objektový model, události)
• aktivní přístup a nápady na nové inovace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3520356  Dátum zverejnenia: 19.10.2018