Programátor průmyslových aplikací v C#/.NET pro Automotive a Strojírenství

Experis

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní specialista v dodávání ucelených IT služeb ve střední a východní Evropě se zaměřením na IT poradenství, návrhy, vývoj a implementace IT řešení, procesů a systémů hledá juniora a mediora programátora se zájmem o průmysl a automotive.

V rámci pětičlenného tým budete pracovat na projektech pro nejvýznamnější české firmy v oblasti automotive, průmysl 4.0 a IoT.

Náplň práce:
• Budete vyvíjet desktop aplikace v C# .NET nad DB platformou Microsoft SQL server převážně v oblasti automotive a strojírenství, do budoucna webových klientských aplikací a IoT řešení
• Budete vyvíjet a implementovat zákaznické aplikace pro kiosky a mobilní zařízení, sbírat, zpracovávat a prezentovat dat z výrobních linek
• Neprogramujeme PLC automaty pouze si s nimi povídáme a zákazníkovi kontrolujeme procesy a stabilitu výroby
• Zpočátku budete trávit čas převážně v kanceláři a učit se, do budoucna se podíváte i do výroby při implementaci řešení a budete komunikovat se zákazníkem ohledně testování, zkušebního provozu, změnových požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Flexibilní formy spolupráce HPP nebo IČO
• Flexibilní pracovní dobu, občasný Home Office
• 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick days)
• Benefity společnosti – stravenky v hodnotě 80 Kč (50 % hradí zaměstnavatel), výuka AJ (50 % hradí zaměstnavatel), Multisport karta za 330 Kč/měsíčně, jednorázový příspěvek na dopravu (1500 Kč), plně hrazená školení zaměstnavatelem
• Mobilní telefon a notebook
• Kancelář v Praze v těsné blízkosti metra C Pankrác, případně jsou možné další lokality Plzeň, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové

Informace o náboru

V případě zájmu, pošlete prosím Váš životopis v českém jazyce na [email protected]. nebeo přes odpovědní formulář níže.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní specialista v dodávání ucelených IT služeb ve střední a východní Evropě se zaměřením na IT poradenství, návrhy, vývoj a implementace IT řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše požadavky:
• Znalost programování v C#.NET alespoň 1 rok
• Středoškolské vzdělání technického směru (IT, elektro, průmyslovka)
• Zájem o práci v technicky zaměřeném prostředí
• Základní znalost SQL databází
• Řidičský průkaz skupiny B pro občasné ježdění ke klientům
• Základní znalost anglického jazyka pro technickou dokumentaci
• Oceníme zkušenost s programováním ve výrobním prostředí a vyhlášku 50 (odborná způsobilost v elektrotechnice), není však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3549226  Dátum zverejnenia: 1.3.2019