Truhlář/Brno

EXX HOLDING a.s.

Místo práce
Vídeňská 264/120b, Pohořelice, Brno-venkov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACOVNÍ ČINNOST:

Truhlářská výroba a zpracování kompaktních materiálů (CORIAN atd.)

KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:

Manuální zručnost nejlépe s praxí z truhlářské výroby minimálně rok
Zkušenost se zpracováním kompaktních materiálů výhodou, ne však podmínkou
Ovládání příslušných nástrojů a techniky
Technické znalosti (orientace ve výkresech)
Spolehlivost, pracovitost, časová flexibilta
Čistý trestní rejstřík

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivující platové ohodnocení
Práci v mladém kolektivu a pěkném prostředi
Zázemí silné společnosti
Občerstvení na pracovišti
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká společnost, která na trhu působí již od roku 1995 a zaměřuje se na projekci a realizaci osvětlení a interiérů, prodej svítidel a nábytku, a dále na interiérovou výrobu. Nabízí komplexní služby, dodávky na klíč a široký sortiment výrobků na míru i zboží renomovaných evropských značek a vlastní výroby.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4036350  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc