Reagujte bez životopisu

Skladník - mzda až 29.000 Kč, smlouva na dobu neurčitou

Fabory CZ Holding s.r.o.

Místo práce
K Letišti 1825, 664 51 Šlapanice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
17.5.2021
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 29 000 Kč/měsíc- Bonusy každý měsíc 1000 Kč - 6000 Kč, bonus za zvýšenou námahu 3 000 Kč každé 3 měsíce - Náborový bonus 5000Kč po půl roce + 5000Kč po roce práce u nás - Stravenkový paušál 60 Kč/den = cca 1200Kč čistého do tvé mzdy za měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je kompletace objednávek pro naše zákazníky a vychystávání spojovacího materiálu (šroubky, matičky všeho druhu) pomocí scanneru. Práce je v moderním a čistém skladu.

Pracovní dobu plánuje vedoucí skladu, pracuje se 8 hodin denně, pondělí až pátek. Začátek v 7:00, 8:00 nebo v 9:00 (nejčastěji se chodí na 9:00). Volné víkendy a žádné noční!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní zaměstnání, smlouva na dobu neurčitou
- Bonusy každý měsíc 1000 Kč - 6000 Kč, bonus za zvýšenou námahu 3 000 Kč každé 3 měsíce
- Náborový bonus 5000Kč po půl roce + 5000Kč po roce práce u nás
- 23 dní dovolené a 3 dny osobního volna navíc
- Stravenkový paušál 60 Kč/den = cca 1200Kč čistého do tvé mzdy za měsíc
- Přátelské a neformální pracovní prostředí
- Svačinky ( nápoj nebo sladkost každý den ). Kantýna s velkým výběrem výborných snídaní i obědů, káva zdarma
- Firemní pracovní oblečení a 1x za rok sportovní tenisky (u nás v práci se nemusí chodit v pevných pracovní botách)
- Příspěvek ke sňatku a narození dítěte
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Zvýhodněný tarif na volání
- Možnost parkování na parkovišti firmy
- Na pracovišti dezinfekce, roušky i rukavice k dispozici
- Firemní akce, podpora sportovních aktivit a další

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Perfektní fyzička
- Vytrvalost – hledáme člověka, který chce práci na delší dobu
- Ochota učit se – praxi mít nemusíš, vše Tě naučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fabory je od roku 1947 adresou, na které naleznete všechna potřebná řešení týkající se spojovacích prvků, instalací a spojování jako takového. Kromě spojovacího materiálu nabízíme také profesionální nářadí, nástroje, průmyslové produkty a bezpečnostní ochranné prostředky.

Fabory CZ Holding s.r.o. byla založena v roce 1996 a se svojí více jak 20-ti letou historií můžeme zákazníkům nabídnout zkušenosti, know-how a zázemí silné mezinárodní společnosti.
ID: 4080280  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc