Vedoucí odboru správy budov a provozu

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Místo práce
Pekařská 53, Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zajišťování správy majetku, prostranství areálu nemocnice a vnitřního vybavení
• vedení oddělení energetiky
• vedení oddělení odpadového hospodářství
• zajišťování údržby a opravy budov a areálu
• řešení finančních záležitostí z hlediska cenových nabídek při nákupu a správě majetku, zajišťování drobných oprav, vedení potřebné dokumentace majetku
• zajišťování předepsaných revizních zkoušek
• jednání s dodavateli a subdodavateli a externími partnery
• orientace v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologií
• standardizace procesů a jejich zlepšování

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou a odpovědnou práci
• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Informace o náboru

Požadované dokumenty k písemné přihlášce:
• profesní životopis s přehledem dosavadní praxe
• průvodní motivační dopis
• výpis z Rejstříku trestů (ne starší 90 dnů před podáním přihlášky)
• souhlas se zpracováním osobních údajů
• návrh koncepce řízení Odboru správy budov a provozu FNUSA

- osobně nebo poštou na adresu:
Personální úsek, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Pekařská 53, 656 91, Brno, Mgr. Věra Kolouchová,
- v elektronické formě: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ukončené středoškolské/ vysokoškolské vzdělání
• zkušenosti se zajišťováním správy majetku vítány
• zkušenosti na vedoucí pozici po dobu alespoň 2 let výhodou
• smysl pro týmovou spolupráci, zodpovědnost pro pořádek a pravidla, dobré komunikační schopnosti
• silná osobnost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, morální a občanská bezúhonnost
• řidičský průkaz skupiny B
• výkon zaměstnání v obdobné pozici ve zdravotnickém zařízení výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fakultní nemocnice poskytující komplexní lékařskou činnost v oblasti léčebné, diagnostické a ošetřovatelské péči.
ID: 3899305  Dátum zverejnenia: 31.3.2020