Zástupce šéfkuchaře

Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně

Falkensteiner Hotel Grand MedSpa Marienbad, Ruská 123, Mariánské Lázně, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsícMzda zavisi od kvalifikace, Bonusy, odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného kolegu/yni na pozici Zástupce Šéfkuchaře do nádherného 5* hotelu v centru Mariánských Lázní. Rádi bychom, abyste se stal/a součástí skvělého týmu. Věříme, že náš hotel je unikátní právě tím, že v něm pracuje parta nadšených profesionálů se smyslem pro týmovou práci.

Jsme přesvědčeni, že náš hotel je jedinečný naším mottem: Welcome Home.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Krásné pracovní prostředí v 5* hotelu

Možnost prosfesního růstu v rámci společnosti

Stravování zdarma

Skvělý tým lidí

Uniformu / čištění zdarma

Ubytování s síti hotelů Falkensteiner

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máte zodpovědný přístup k životu a ke svému okolí?

Jste organizovaný/á a spolehlivý/á?

Jste týmový/á hráč/ka?

Jednáte vždy s respektem?

Milujete pocit, kdy můžete někomu pomoci a někoho potěšit?

Rádi se učíte novým věcem?

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rakouská hotelová síť
ID: 4029081  Dátum zverejnenia: 21.9.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc