Supervisor

Faurecia Components Písek, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 466, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (31223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Faurecia Components Písek, s.r.o., IČ 26105314
Pracoviště:Průmyslová 466, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pozice:
• vedení 15-25 operátorů - dělníků;
• zajištění vhodného zaučení nových operátorů na linkách;
• plánování rozložení operátorů k linkám na další dny a na týdenní bázi;
• účast na náboru nových zaměstnanců - operátorů;
• report denní výroby;
• zajištění pravidelného toku informací v týmu -pravidelné informační schůzky;
• zajištění plného respektování a dodržování pravidel BOZP a interních nařízení týkajících se ochrany životního prostředí a pracovních podmínek;
Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického směru;
• podnikatelské myšlení, elán, tah na branku, orientace na výsledek, leadership;
• znalost AJ na komunikativní úrovni;
• uživatelská znalost MS Office;
• organizační dovednosti;
Nabízíme
• práce s moderními technologiemi pro výrobu sedačkových rámů;
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti;
• možnost karierního růstu v automotive průmyslu, mobilita napříč závody Faurecia po celém světě;
• zajímavý benefitní balíček - příspěvek na stravování, dopravu, penzijní pojištění, jazykové kurzy …;
• získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu;
• práce v mladém a dynamickém kolektivu

Kontakt: zájemci zašlete životopis na email: [email protected]

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 10728150725

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2756981  Dátum zverejnenia: 8.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 35000 Kč/měsíc