Asistent predaja, predavačka

FAVAB BOHEMIA s.r.o.

Místo práce
Cimburkova 6, Brno-Královo Pole, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsícobratové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ovládanie práce s PC a pokladňou, predaj značkových textilných výrobkov a spodného prádla dámskeho a pánskeho, aranžovanie výkladov, úprava predajne,

Zaměstnanecké výhody, benefity

príjemné pracovné prostredie v luxusnej predajni, príjemný personál, zaujímavá práca, osobné ohodnotenie, zamestnanecké zľavy, osobné odmeny

Informace o náboru

Hlaste se jen se serióznim zájmem o praci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Pokladna - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

obchod

Osobnostní předpoklady a dovednosti

chuť pracovať s ľuďmi, kreativita, riešenia nových výziev, aranžérske vlohy, radosť z práce, flexibilita, komunikatívnosť, pôžitok pracovať s peknými vecami a rovnako osobná úprava, vizáž ..
Prácu ponúkame v obchodných centrách.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Exkluzivní móda pro náročné dámy a pány v produktivním věku. Spoločenské šaty a tričká so Swarovskim, exkluzivní pánske prádlo, noční, volnočasové . trička, halenky , saká a kabátky. U nás nájdete světovú špičku Hi-Tech technology,
modní doplnky, šatky, deštníky, luxusní ponošky.
ID: 1293856  Dátum zverejnenia: 8.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc