Obsluha kolového bagru

FENIX SEARCH s.r.o.

Místo práce
Velké Meziřičí, Okres Jihlava, Okres Třebíč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Velké Meziříčí
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr – pracovní smlouva, celoroční práce
Finanční ohodnocení: 20 000,- Kč - 25 000,- Kč (dle zkušeností)

Solidní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti vodohospodářských prací, staveb a rekultivací skládek hledá kandidáta na pozici OBSLUHA KOLOVÉHO BAGRU.

ČLOVĚK NA POZICI OBSLUHA KOLEVÉHO BAGRU:

pracuje v terénu vodohospodářských staveb, konkrétně na vodovodních a kanalizačních řadách a rekultivaci skládek
obsluhuje a řídí kolové rypadlo značky JCB 3cx
je zodpovědný za dodržení technologických a pracovních postupů a spolupracuje na jejich určení
dodržuje předpisy BOZP
když je potřeba vypomoct, může obsluhovat nákladní vozidlo značky Iveco
spolupracuje se stavbyvedoucím a techniky, kteří jsou zodpovědní za návaznost, koordinaci práce a zajištění materiálu

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI:

zajímavou a různorodou práci v terénu
smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok, v případě obou spokojených stran možnost prodloužení na dobu neurčitou
dobré finanční ohodnocení + proplacené přesčasy
pracovní doba od pondělí do pátku, 6:00 – 14:30 (s ½ hodinovou přestávkou) + možnost občasné přizpůsobení ranního příchodu mezi 6:00 – 8:00 dle zakázky a lokality
zaškolení na pozici
stravenky – 80 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B, C

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OČEKÁVÁME OD VHODNÉHO UCHAZEČE O TUTO PRÁCI?

střední odborné vzdělání ukončené výučním listem nebo maturitou
zkušenosti min. 2 rok na pozici obsluhy bagru
platný strojní průkaz
řidičský průkaz skupiny B, C – podmínkou, E – výhodou
člověk na této pozici by měl být samostatný, zodpovědný
rádi bychom, abyste dobře komunikoval s kolegy a uměl si organizovat práci
časová flexibilita – v sezóně (od března do října) ochota pracovat přesčasy přibližně 30 hodin měsíčně v rámci běžné pracovního týdne, které jsou proplacené cca 140,- Kč na hodinu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headhunterská kancelář.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3024148  Dátum zverejnenia: 20.4.2017