Specialista prodeje do showroomu a na zákaznickou linku

Filtry Vodní s.r.o.

Místo práce
Švábky 52/2, Praha 8-Libeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Říjen-listopad 2020
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co jsme zač?

Jsme eshop prodávající filtrační zařízení na vodu. V naší firmě se vše točí kolem spokojeného zákazníka. Proto hledáme kolegu, díky kterému bude každý kontakt s naší firmou radost, který s úsměvem poradí , vstřícností a ochotou nikdy nešetří. Který bude rád řešit všechny klientovy požadavky a starat se o spokojenost zákazníka tak, aby se k nám rád vracel. Hledáme asistenta/ku prodeje do showroomu a na pasivní zákaznickou linku.

Co budete dělat?

Osobní jednání se zákazníky a poradenství v showroomu.
Pracovat na pasivní zákaznické lince - komunikace se zákazníky po telefonu, e-mailu i online chatu.
Evidovat telefonické objednávky.
Zpracovávat jednotlivé podněty, objednávky a dotazy.
Postupně se podílet na dalších činnostech, které jsou spojené s provozem eshopu a showroomu.

Co chceme od Vás?

Vynikající osobní, telefonická i emailová komunikace.
Vstřícnost, nadšení a milé vystupování.
Sympatie k technickým zařízením
Nutnost zaučit se do problematiky vodních filtrů.
Zodpovědný přístup.
Uživatelská znalost PC.
Minimálně středoškolské vzdělání.
Bezchybný pravopis a domluvíte se česky a/nebo slovensky.

Co Vám nabízíme:

Práci na HPP kousek od centra Prahy - na pomezí Karlína a Libně. Metro Invalidovna.
Pevně stanovenou pracovní dobu (po-pá 9:00-18:00).
Příjemné slevy na náš sortiment.
Možnost HPP na dobu neurčitou.
Neformální a přátelská firemní kultura.

Ozvěte se nám

Napište nám, připojte svůj životopis a pár slov o sobě - ozveme se Vám a případně Vás pozveme k nám na návštěvu.

P. S.: Určitě se o nás chcete dozvědět víc, takže mrkněte na: https://www.filtry-vodni.cz/ nebo https://www.filtre-vodne.sk/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Provozujeme vzorkovnu a internetový obchod s filtrační technikou pro domácnost, kancelář a na cesty.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3687381  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc