Skladník - Mrazák (26.000 Kč)

Fjord Bohemia s.r.o.

Za Avii 914/2, 196 00 Praha 9 - Čakovice, Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

- přijímat a vydávat zboží z mrazáku na základě objednávek a dodacích listů
- evidovat příjmuté a vyskladněné zboží skladu
- fyzicky naskladňovat, přeskladňovat a vyskladňovat zboží skladu
- kontrolovat uskladňované zboží, tak aby bylo řádně označeno a viditelně nepoškozeno
- provádět inventarizaci zboží na skladě, ve spolupráci s vedoucím skladu
- vést záznamy ke kritickým kontrolním bodům a interní dokumentaci
- dodržovat hygienické, bezpečnostní, protipožární a sanitační předpisy související s provozem skladu a v souladu s legislativními požadavky IFS a HACCP
- informovat manažera kvality nebo manažera skladu o zjištěných nedostatcích na zboží přijímaném, uskladněném nebo vydávaném – zejména označení, datum trvanlivosti a viditelné poškození
- v případě potřeby plnit úkoly zadaných svým nadřízeným, které souvisí s činností zaměstnavatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

... a co Vám můžeme nabídnout?

- práci na hlavní pracovní poměr, po – pá.
- odpovídající finanční ohodnocení – mzda po zaučení 26 000 Kč hrubého.
- čtvrtletní bonusy, dle výsledků inventury
- práci na hlavní pracovní poměr
- stravenky (po zkušební době)
- příspěvky na volnočasové aktivity
- dotované občerstvení na pracovišti
- možnost profesního růstu
- výhodné ceny na firemní produkty
- přátelský kolektiv
- dobrou dopravní dostupnost

Informace o náboru

Hledáme především otužilce, neboť větší část pracovní činnosti probíhá v prostorách se sníženou provozní teplotou -20°C (z tohoto důvodu poskytujeme přestávky během provozu, nad rámec běžných přestávek na jídlo).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Čím jste pro nás zajímaví?

zkušeností ze stejného, nebo podobného prostředí nutné.
spolehlivostí
trestní bezúhonností
zodpovědností, pečlivostí
pro-aktivním přístupem při plnění pracovních úkolů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 1999 se staráme, aby naši zákazníci dostávali jen to nejlepší z naší produkce. Jelikož naší hlavní činností je zpracování především čerstvých mořských ryb, klademe důraz na rychlost, kvalitu a flexibilitu. Tým lidí, kteří nám pomáhají těchto požadavků dosáhnout, jsou naším základním bohatstvím.

Pro nás nejsou naši zaměstnanci jen osobním číslem, lidským zdrojem, nebo anonymním článkem výroby. Pro nás jsou především lidmi, kolegy a platnými členy našeho týmu!
ID: 2656233  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 26.000 Kč