Kontrolor sériové výroby (lisovna kovů)

FOREZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
2, 561 22 Ostrov, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
15500 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:FOREZ s.r.o., IČ 64788342
Pracoviště:Ostrov 2, 561 22 Ostrov u Lanškrouna

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 15500 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NABÍZÍME:
Odpovídající mzdové ohodnocení – dle praxe a vzdělání, prémie za nejlepšího pracovníka směny a dle plnění cílů. Zaměstnanecké benefity. Stabilní pracovní místo. Práce v týmu pro přední automobilky. Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou. Práce ve 8hod. směnách, třísměnný provoz.
POŽADAVKY:
Min. vyučen ve strojním/technickém oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, základní znalost měření a zásad metrologie (znalost práce s měřidly), uživatelská znalost práce s MS Office (Word, Excel).
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Kontroluje dodržování zákaznických a interních požadavků na jakost výrobků dle předepsané dokumentace. V časových intervalech kontroluje vyrobené díly, uvolňuje jednotlivé výrobky do výroby podle kontrolních návodek, případně zajišťuje přejímky výrobků u dodavatele. Vede záznamy jakosti na svém útvaru do příslušné interní dokumentace.

Poslední změna:2016-09-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11044460741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2743388  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15500 - 17000 Kč/měsíc