Řezník - Rakousko

FORSE s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
28.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
58000 - 70000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozrábka bravčová - úprava stehien - orechy, kvetová špička a pod. (1200-1300 ks/8 hod.)
Porážka hovädzia - sťahovanie kože, vykoľovanie a pod. (350-410 ks/8 hod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytovanie zdarma (4-5 izbové byty) – vzdialenosť od práce 10 min. autom. Hradená je aj strava (raňajky, obed a večera).
Slovenský koordinátor na mieste.
Práca je bez poplatku.

Informace o náboru

Podmienkou je výučný list alebo prax v odbore 1-2 roky.
Čistý príjem 46 000 - 59 000 CZK.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

C /group connect center je voľným zoskupením, ktoré zastrešuje spoločnosti zaoberajúce sa poskytovaním pružných personálnych riešení, založených na princípe kooperácie – kooperujúcich spoločností, t.j. objednávateľ-dodávateľ.
ID: 3516495  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 58000 - 70000 CZK