Mistři výroby

FORTE a.s. (MPSV)

Místo práce
529, 798 02 Mostkovice, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (31223)

Pracoviště a kontakty

Firma:FORTE a.s., IČ 25322303
Pracoviště:FORTE, a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopisy zasílat na email: [email protected], informace na tel. 777 750 641 - personální odd., 775 750 345 - vedoucí obchodu (v pracovní době). PD Po - Pá od 6.00 do 14.30 hod.
Požadavky: vzdělání SO/ÚSO strojní, automobilní, příp. elektro
praxe alespoň 6 - 10 let v provozu, zkušenost s vedením kolektivu
znalost práce s počítačem - WORD, EXCEL, OUTLOOK, Internet
znalost cizího jazyka výhodou, ne podmínkou,
spolehlivost, flexibilita, čistý tr. rejstřík, kladný přístup k práci, loajalita.
Nabízíme: dobré dopravní spojení, zajištěné stravování -obědy,
v případě nutnosti možnost dočasného ubytování v areálu společnosti,
mzda při nástupu od 15.000,- Kč (dle délky praxe, zkušeností).
Nástup možný k 15. 8. 2016 nebo podle dohody.

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 11187890761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2747994  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 Kč/měsíc