F&B Director

FOU ZOO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novú prevádzku 4* hotela v centre Bratislavy hľadáme kandidáta/ku na pozíciu F&B Director s nasledujúcimi zodpovednosťami:
Vytvoriť, viesť a motivovať pre-opening tím
Podielať sa na tvorbe konceptu novej reštaurácie
Riadiť, organizovať a kontrolovať prácu celého F&B oddelenia v modernom 4* hotely (reštaurácia, kongres, room servis)
Vytvárať prevádzkové manuály a štandardy

Práca na novom, vysoko atraktívnom produkte v mladom dynamickom kolektíve
Atraktívne platové ohodnotenie
Ostatné osobné benefity, budú upresnené po zmapovaní záujmov uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Hospitality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

5

schopnosť viesť tím prevádzky k dosiahnutiu stanovených výsledkov predaja a spokojnosti zákazníkov
- vynikajúce organizačné schopnosti a vysoké pracovné nasadenie
- vynikajúci zákaznícky servis a medziľudské komunikačné schopnosti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2886856  Dátum zverejnenia: 11.1.2017