Operátor CNC stroje

Frentech Aerospace s.r.o.

Místo práce
Jarní 48, Brno-Maloměřice a Obřany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Využijte své šance a zapojte se do práce pro letecký a vesmírný průmysl.

Co požadujeme?
• vzdělání – vyučen v oboru, absolvent rekvalifikačního kurzu nebo praxe
min. 2 roky
• praxe na CNC obráběcím stroji a znalost řídících systémů Mazatrol nebo
Heidenhain výhodou
• odpovědnost a spolehlivost
• nadšení pro hi-tech výrobu

Tato práce si vyžaduje odborníky na vysoké technické úrovni a také profesionály ve svém oboru. Jedná se o malosériovou a kusovou výrobu.
Pro naši činnost zahrnující satelitní subsystémy, zařízení a komponenty, složité satelitní přístroje pro vědecký výzkum a komunikaci, je nutný neustálý rozvoj pracovníků ve všech oblastech a také ve vesmírných inženýrských činnostech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• moderní výrobní zařízení
• velmi dobré pracovní ohodnocení
• závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
• dvousměnnný provoz
• příspěvek na životní pojištění
• mzdu VŽDY k 10. dni v měsíci
• jeden plat navíc ve výši 40 – 60 % mzdy v závislosti na hospodářském
výsledku daného roku
• dobrý pracovní kolektiv s velmi dobrými profesními vědomostmi a
zkušenostmi

Díky spolupráci na vesmírných projektech se budete podílet na vývoji a výrobě produktů, které jsme inovovali a výsledky Vaší práce se dostanou až do vesmíru.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Frentech Aerospace s.r.o. je významným kvalifikovaným dodavatelem mechanických dílů a sestav zejména pro letecký a kosmický průmysl a pro další odvětví, vyžadující precizně zpracované mechanické díly (sestavy) z klasických i nových materiálů. Aktivně se podílí na řízení projektů pro kosmické aplikace, mechanismy a subsystémy. Záměrem vedení je zlepšovat pozice společnosti u stávajících zákazníků, kvalitními projekty a produkcí posilovat svůj podíl na trhu v rámci vysoce sofistikovaných odvětví zejména pak v leteckém, kosmickém a obranném průmyslu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3509169  Dátum zverejnenia: 5.10.2018