Kadeřnice/kadeřník

FRISÖR KLIER správní s.r.o.

Místo práce
Nisa, OC Nisa, České mládeže, Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.07.2019
Mzdové podmínky (brutto)
16 280 - 32 560 Kč/měsícKe mzdě provize z tržby, z prodeje + další prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Toužíte po práci, která vás bude bavit a zároveň vám nabídne jistoty?
POJĎ S NÁMI STŘÍHAT A BARVIT DO KLIERU V OC NISE V LIBERCI.
Zaměstnání na HPP, nemusíš platit křeslo, zdravotní a sociální pojištění, mzda od 16 280 Kč do 35 000 Kč + další prémie. Možnost i zkráceného úvazku při studiu, jsme největší kadeřnickou sítí v Evropě s dlouholetou zkušeností. Pracujeme s luxusní profesionální kosmetikou a rádi Ti zaplatíme školení nejen v České republice. Více informací na telefonním čísle 724 033 313 nebo na emailu [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hrazená školení v ČR i zahraničí, účasti na světových symposiích, věrnostní příplatek, až týden placeného volna navíc, zaměstnanecké slevy, zajištěná klientela, pracovní úvazek dle dohody plný, částečný, možnost studia při zaměstnání, získání profesionálního nářadí

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Holič/kadeřník

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozitivní přístup k práci, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost provozující největší síť kadeřnických salónů v České republice hledá kolegyni/kolegu na pozici:

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3696316  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16 280 - 32 560 Kč/měsícKe mzdě provize z tržby, z prodeje + další prémie