Advokátní koncipient/-ka

Fröhlich & Partners, advokátní kancelář s.r.o.

Místo práce
Spálená 84/5, 16000 Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
08.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fröhlich & Partners, advokátní kancelář s.r.o. hledá do svého týmu advokátního koncipienta/-ku s výbornou znalostí anglického jazyka nebo německého jazyka včetně právní terminologie. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, pracovitost, schopnost týmové práce a příjemné vystupování. Více informací o nás najdete na www.frohlichpartners.cz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci na zajímavých projektech pro významné tuzemské i zahraniční klienty, aktivní využití anglického a/nebo německého jazyka, dynamický a mladý kolektiv, dlouhodobou spolupráci, reprezentativní a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu nám prosím, zašlete Váš profesní životopis v českém a anglickém nebo německém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, pracovitost, schopnost týmové práce a příjemné vystupování.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Advokátní kancelář.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3281110  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou