FunderMax - for people who create. Ať už uvažujete o nábytku, fasádách nebo vybavení interiéru: FunderMax je vždy partner, na kterého se můžete spolehnout. Naše síla spočívá ve vyjímečných materiálech na bázi dřeva a kompaktních laminátech.

Pro náš rozšiřující se tým ve východní Evropě, hledáme kolegu – kolegyni na pozici:

Obchodní zástupce – Konzultant pro architekty Místo výkonu Česká Republika, region Praha

Pracovní náplň:

  • Podpora stávajících a získávání nových zákazníků, budování obchodních vztahů
  • Odborná konzultace poskytovaná architektům a designerům, stejně tak technické poradenství pro dodavatele projektů a investory
  • Řízení a koordinace projetků
  • Monitoring a analýzy trhu
  • Úzká spolupráce a výměna informací se zákaznickou podporou

Hledáme člověka, který má:

  • Technické nebo obchodní vzdělání
  • Praxi v nábytkařině nebo stavebnictví (nejméně 1-3 roky)
  • Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Obchodního ducha
  • Schopnost sebe motivace a zvládá samostatné řešení problémů
  • Je flexibilní a ochotný cestovat
  • Zvládá práci na PC, zejména MS Office
  • Pokročilá/středně pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny

Nabízíme:

  • Tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
  • Otevřený, komunikativní tým, který s Vámi bude rád sdílet denní pracovní úspěchy
  • Zázemí neustále se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • Služení automobil i k soukromým účelům, stejně jako mobilní telefon a notebook
  • Měsíční hrubou mzdu ve výši 2.500 € v závislosti na Vaší kvalifikaci a pracovních zkušenostech

V případě zájmu zasílejte odpovědi v německém nebo anglickém jazyce včetně přiloženého životopisu na emailovou adresu [email protected], kontaktní osoba paní Anna Neumann.
ID: 3897018  Dátum zverejnenia: 24.3.2020