Laser 3d

FUTURA AM s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Řeky 632, 332 14 Chotěšov, Plzeň - jih
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
140 - 150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zařízení (81222)

Pracoviště a kontakty

Firma:FUTURA AM s.r.o., IČ 28403771
Pracoviště:FUTURA AM s.r.o., Chotěšov, U Řeky 632, 332 14 Chotěšov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 140 do 150 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost FUTURA l AM s.r.o. hledá šikovné muže i ženy do automobilového průmyslu v Chotěšově (společnost Stolfig s.r.o.), kde se provádí konstrukce a výroba kontrolních přípravků, výroba prototypových nástrojů a dílů, včetně sériové výroby lisovaných plechových dílů, montáž sestav, svařování a laserování.
LASER 3D: Pracuje na stroji. Vkládá výrobky do stroje a poté je vyndavá. Požadujeme praxi s obsluhou el. VZV minimálně 3 měsíce. Požadujeme výpis z rejstříku trestů, dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem.
NABÍZÍME: práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce.
FINANCE: hodinová sazba, docházkový bonus až 1000,-, stravenky, pravidelné měsíční bonusy, letní a zimní akce (večírky).
ZDARMA: školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovního oblečení
Kontakt na uvedeném telefonu (po-pá 8:00 - 16:00) nebo mailu nebo osobně FUTURA AM s.r.o., Soukenicka 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka - administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA). V případě pozvání na VŘ - pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme každé úterý a čtvrtek od 10:00 do 12:00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih

číslo volného místa: 11501090763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2790150  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 140 - 150 Kč/měsíc