IOS Developer

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70000 - 80000 CZK brutto měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s vývojem mobilních aplikací? Nebojíte se samostatné profesní výzvy, kde budete zodpovědný za vytváření nové mobilní aplikace?
Hledáte zaměstnavatele, který Vaše zkušenosti ocení? Chcete volnou ruku, pružnou pracovní dobu, hledáte práci, kde budete moci rozhodovat o použitých technologiích a postupech?
Pak je tato pracovní nabídka určena přímo pro Vás!
Neváhejte a kontaktuje nás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Samostatnou práci na dlouhodobých projektech s možností věci skutečně ovlivnit
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Zajímavé finanční ohodnocení + další firemní benefity
• Pružnou pracovní dobu, možnost po zapracování vykonávat práci částečně z domova
• Možnost nástupu ihned /de dohody

Informace o náboru

V případě zájmu pošlete, prosím, životopis. Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

významná finanční instituce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s vývojem pro mobilní platformu nutností
• Zkušenost s restful API
• Analytické myšlení
• Dobré komunikační dovednosti
• Znalost AJ na úrovni čtení dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3483224  Dátum zverejnenia: 25.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 70000 - 80000 CZK brutto měsíčně